RADARMECZY
← Wszystkie kluby
Brak herbu – LZS II Górzyn
PROFIL KLUBU

LZS II Górzyn

0 obserwujących
Forma P R W P
FORMA

Ostatnie 4 meczów

PRWP
1 wygranych 1 remisów 2 porażek
Bez porażki0 mecze
Śr. gole zdobyte2,50na mecz
Śr. gole stracone3,00na mecz
Wygrane25%ostatnich meczów
Strzela gola100%spotkań
Czyste konto0%spotkań
TABELA

Klasa B 2026/2027, Żary

Pełna liga
#DrużynaMWRPBramki+/-PKT
1 Tęcza Kaczenice 3 3 0 0 17:4 +13 9
2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3 3 0 0 13:1 +12 9
3 Błękitni Zabłocie 3 3 0 0 12:4 +8 9
4 Piast Lubanice 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 Sparta Grabik 3 2 0 1 15:8 +7 6
6 Błękitni Olbrachtów 3 1 1 1 5:5 0 4
7 LZS II Górzyn 3 1 1 1 7:8 -1 4
8 Iskra Jabłoniec 3 1 0 2 11:8 +3 3
9 Granica Żarki Wielkie 3 1 0 2 5:6 -1 3
10 Tupliczanka Tuplice 3 0 2 1 6:9 -3 2
11 Zieloni Drożków 3 0 1 2 6:14 -8 1
12 Fax Bieniów 3 0 1 2 4:12 -8 1
13 Delta II Sieniawa Żarska 3 0 0 3 5:19 -14 0
14 Nysa Trzebiel 3 0 0 3 1:17 -16 0
DRUŻYNY KLUBU

Zespoły LZS II Górzyn

ROZGRYWKI

Rozgrywki drużyn klubu

Wszystkie rozgrywki
STADION

Domowy obiekt

sprawdzona lokalizacja

Stadion LZS Górzyn

Sportowa 21, 68-300 Górzyn
Górzyn 68-300

PEŁNY SEZONZobacz zbiorczy terminarz klubu
Kolejka 1 - 29-30 sierpniaKlasa B 2026/2027, Żary
Liga →
LZS II Górzyn2:3Delta II Sieniawa Żarska
Kolejka 2 - 5-6 wrześniaKlasa B 2026/2027, Żary
Liga →
Granica Żarki Wielkie1:2LZS II Górzyn
Kolejka 3 - 12-13 wrześniaKlasa B 2026/2027, Żary
Liga →
LZS II Górzyn4:4Tupliczanka Tuplice
Kolejka 4 - 19-20 wrześniaKlasa B 2026/2027, Żary
Liga →
Błękitni Zabłocie3:1LZS II Górzyn
Kolejka 5 - 26-27 wrześniaKlasa B 2026/2027, Żary
Liga →
LZS II GórzynTęcza Kaczenice
Kolejka 6 - 3-4 październikaKlasa B 2026/2027, Żary
Liga →
Iskra JabłoniecLZS II Górzyn
Kolejka 7 - 10-11 październikaKlasa B 2026/2027, Żary
Liga →
LZS II GórzynNysa Trzebiel
Kolejka 8 - 17-18 październikaKlasa B 2026/2027, Żary
Liga →
Zieloni DrożkówLZS II Górzyn
Kolejka 9 - 24-25 październikaKlasa B 2026/2027, Żary
Liga →
LZS II GórzynBłękitni Olbrachtów
Kolejka 10 - 31 październikaKlasa B 2026/2027, Żary
Liga →
LZS II GórzynPiast Lubanice
Kolejka 11 - 7-8 listopadaKlasa B 2026/2027, Żary
Liga →
Sparta GrabikLZS II Górzyn
Kolejka 12 - 14-15 listopadaKlasa B 2026/2027, Żary
Liga →
LZS II GórzynŁużyczanka Lipinki Łużyckie
Kolejka 13 - 21-22 listopadaKlasa B 2026/2027, Żary
Liga →
Fax BieniówLZS II Górzyn
Kolejka 14Klasa B 2026/2027, Żary
Liga →
Delta II Sieniawa ŻarskaLZS II Górzyn
Kolejka 15Klasa B 2026/2027, Żary
Liga →
LZS II GórzynGranica Żarki Wielkie
Kolejka 16Klasa B 2026/2027, Żary
Liga →
Tupliczanka TupliceLZS II Górzyn
Kolejka 17Klasa B 2026/2027, Żary
Liga →
LZS II GórzynBłękitni Zabłocie
Kolejka 18Klasa B 2026/2027, Żary
Liga →
Tęcza KaczeniceLZS II Górzyn
Kolejka 19Klasa B 2026/2027, Żary
Liga →
LZS II GórzynIskra Jabłoniec
Kolejka 20Klasa B 2026/2027, Żary
Liga →
Nysa TrzebielLZS II Górzyn
Kolejka 21Klasa B 2026/2027, Żary
Liga →
LZS II GórzynZieloni Drożków
Kolejka 22Klasa B 2026/2027, Żary
Liga →
Błękitni OlbrachtówLZS II Górzyn
Kolejka 23Klasa B 2026/2027, Żary
Liga →
Piast LubaniceLZS II Górzyn
Kolejka 24Klasa B 2026/2027, Żary
Liga →
LZS II GórzynSparta Grabik
Kolejka 25Klasa B 2026/2027, Żary
Liga →
Łużyczanka Lipinki ŁużyckieLZS II Górzyn
Kolejka 26Klasa B 2026/2027, Żary
Liga →
LZS II GórzynFax Bieniów
II runda - 2 wrześniaPuchar Polski 2026/2027, Lubuski ZPN - Zielona Góra
Liga →
LZS II Górzyn3:4Tęcza Krosno Odrzańskie