RADARMECZY
← Polesie Serokomla
PROFIL DRUŻYNY

Polesie Serokomla

Pierwsza drużyna Polesie Serokomla Serokomla Lubelskie
Forma L L L L W

Forma i statystyki

Ostatnie 8 spotkań

2W  0R  6P
Śr. gole zdobyte1,75na mecz
Śr. gole stracone4,00na mecz
Punkty / mecz0,75średnia
Wygrane25%2 z 8
Mecze z golem75%ze strzelonym golem
Czyste konto0%0 spot.
Bilans formy 2W · 0R · 6P bramki 14:32

To profil konkretnej drużyny Polesie Serokomla w sezonie 2026/2027. Sprawdź jej najbliższe mecze, wyniki, pełny terminarz oraz pozycję w rozgrywkach. Informacje o wszystkich zespołach znajdziesz na profilu klubu Polesie Serokomla.

Ostatnie wyniki

Polesie Serokomla

ostatnie 6

Najbliższe mecze

Polesie Serokomla

co dalej

Tabela ligi

Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska

Pełna liga →
#DrużynaMZRPBRPKT
1 Tytan Wisznice 6 4 1 1 32:8 13
2 Janowia Janów Podlaski 5 4 1 0 28:5 13
3 Twierdza Kobylany 6 4 1 1 21:6 13
4 Dwernicki Stoczek Łukowski 6 4 1 1 13:5 13
5 Niwa Łomazy 6 3 1 2 26:14 10
6 Lesovia Trzebieszów 5 3 1 1 13:4 10
7 Olimpia Okrzeja 5 3 0 2 11:7 9
8 Dąb Dębowa Kłoda 6 2 2 2 14:9 8
9 Olimpia Jabłoń 6 2 1 3 18:14 7
10 Orlęta II Radzyń Podlaski 6 2 1 3 12:21 7
11 Armaty Stoczek Łukowski 5 2 0 3 10:19 6
12 Bizon Jeleniec 5 2 0 3 8:25 6
13 LZS Dobryń 6 1 0 5 9:23 3
14 Polesie Serokomla 6 1 0 5 9:27 3
15 Kujawiak Stanin 5 0 0 5 2:39 0

Pełny sezon

Polesie Serokomla · 2026/2027

rozwiń wybraną kolejkę
Kolejka 1 - 15-16 sierpniaKlasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Dąb Dębowa Kłoda 5:0 Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 2 - 22-23 sierpniaKlasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla 0:5 LZS Dobryń
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 3 - 29-30 sierpniaKlasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Orlęta II Radzyń Podlaski 3:4 Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 4 - 5-6 wrześniaKlasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla 2:5 Olimpia Jabłoń
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 5 - 12-13 wrześniaKlasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Twierdza Kobylany 6:1 Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 6 - 19-20 wrześniaKlasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla 2:3 Bizon Jeleniec
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 7 - 26-27 wrześniaKlasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Armaty Stoczek Łukowski Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 8 - 3-4 październikaKlasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla Lesovia Trzebieszów
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 9 - 10-11 październikaKlasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Niwa Łomazy Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 11 - 24-25 październikaKlasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla Dwernicki Stoczek Łukowski
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 12 - 31 październikaKlasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Tytan Wisznice Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 13 - 7-8 listopadaKlasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla Olimpia Okrzeja
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 14 - 11 listopadaKlasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Janowia Janów Podlaski Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 15 - 14-15 listopadaKlasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla Kujawiak Stanin
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 16Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla Dąb Dębowa Kłoda
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 17Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
LZS Dobryń Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 18Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla Orlęta II Radzyń Podlaski
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 19Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Olimpia Jabłoń Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 20Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla Twierdza Kobylany
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 21Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Bizon Jeleniec Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 22Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla Armaty Stoczek Łukowski
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 23Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Lesovia Trzebieszów Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 24Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla Niwa Łomazy
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 26Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Dwernicki Stoczek Łukowski Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 27Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla Tytan Wisznice
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 28Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Olimpia Okrzeja Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 29Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla Janowia Janów Podlaski
Pełny terminarz rozgrywek →
Kolejka 30Klasa A 2026/2027, Biała Podlaska 1 mecz.
Kujawiak Stanin Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
I runda - 1-2 sierpniaPuchar Polski 2026/2027, Lubelski ZPN - Biała Podlaska 1 mecz.
Wenus Oszczepalin 1:4 Polesie Serokomla
Pełny terminarz rozgrywek →
II runda - 2 wrześniaPuchar Polski 2026/2027, Lubelski ZPN - Biała Podlaska 1 mecz.
Polesie Serokomla 1:4 Orzeł Czemierniki
Pełny terminarz rozgrywek →